Farsi | English  
 

   يكشنبه 23 تير 1403

کلام روز


امام صادق علیه‌السلام فرمود: مؤمن جز به سه خصلت نیک نشود: فهم عمیق در دین، اندازه‌دارى نیکو در زندگانى و بردبارى بر ناگوارى


گفت و گو


داوران ايراني از سطح دانش بالاتري برخوردار هستند

تکواندوکاران ایرانی خیلی قدرتمند هستند

 آرشيو گفت و گو

گزارش


كاپ قهرماني هفتمين دوره جام فجر در دستان بانوان استيل البرز

 آرشيو گزارش

آمار سايت.


سرمربی تکواندوی آذربایجان:
تکواندوکاران ایرانی خیلی قدرتمند هستند

سرمربی تیم ملی تکواندوی آذربایجان که تیمش در مسابقات جام فجر توانست مقام دوم را کسب کند گفت: تکواندوکاران ایرانی خیلی قدرتمند هستند و خوشحالم که تیم ما این مقام را کسب کرد.

به گزارش سايت فدراسيون تكواندو؛

"علی اکبر امام علی اف" اظهار کرد: تیم ما در این دوره از رقابت‌های جام فجر یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز گرفت که این نتیجه برای ما نتیجه خوبی محسوب می‌شود. تکواندوی ایران در سطح جهان کاملا شناخته شده است و اینکه تیم ما در یک دوره مسابقه در حضور ایرانی ها بتواند این تعداد مدال کسب کند جای خوشحالی دارد.


وی در پاسخ به این سوال که سطح تکواندوکاران ایرانی را چطور ارزیابی می کند، افزود: شما تکواندوکاران بسیار خوبی دارید که در سطح جهان مدال آور بوده و کاملا معروف هستند. خوشحالم که ورزشکاران ما توانستند با تعدادی از آنها مبارزه کنند و این تعداد مدال هم بگیرند. سطح این دوره از مسابقات هم با توجه به حضور همین تکواندوکاران بسیار خوب بود.


سرمربی تیم تکواندوی آذربایجان در پاسخ به این سوال که آیا با ترکیب اصلی خود به ایران آمده بودند و یا بازیکنان جوان خود را آورده بودند، گفت: در تیم ما تنها یک بازیکن اصلی حضور نداشت و آن رامین عزیزاف بود که در رنکینگ جهانی هم جایگاه خوبی دارد. او به دلیل آسیب دیدیگی که از ناحیه پا داشت نتوانست به ایران بیاید. مطمئن باشید اگر او هم حضور داشت تیم ما نتیجه بهتری کسب می کرد.


وی در پاسخ به این سوال که برای حضور در جام فجر آنها چه مدت در اردو بودند ادامه داد: تیم ما هفته قبل در مسابقات بین‌المللی مصر حضور داشت و توانست در آن رقابت‌ها 3 مدال طلا و 3 برنز بگیرد و ورزشکاران ما تقریبا با بدنی آماده به ایران آمدند. ما در ایران هم نتیجه خوبی گرفتیم و از این مساله راضی هستم.


"علی اکبر امام علی اف" در مورد اینکه تاکنون چند بار به ایران آمده و در مسابقات جام فجر شرکت کرده است گفت: من دو یا سه دوره است که به ایران می‌آیم و در این مسابقات شرکت می‌کنم. سطح این دوره از مسابقات نسبت به سال‌های قبل بهتر بود چرا که تکواندوکارن سرشناس شما هم حضور داشتند. مطمئن باشید اگر سطح مسابقات همین باشد و بهتر از این هم شود تیم ما حتما در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.


وی با اشاره به این که قصد دارند یک اردوی مشترک در ایران داشته باشند گفت: وقتی به کشورم برگردم با مسولان صحبت خواهم کرد تا یک اردوی مشترک با ایران داشته باشیم. فکر می‌کنم این اردو بعد از نوروز باشد.


سرمربی تیم تکواندوی جمهوری آذربایجان در مورد نحوه میزبانی ایران در این مسابقات گفت: میزبانی شما خوب بود و مشکلی نداشتیم.البته ما در مورد صحبت کردن با شما مشکل کمتری نسبت به برخی تیم ها داشتیم و تعدادی از شما براحتی زبان ما را می دانستید.

منيع: ايسنا

تاريخ  ارسال:شنبه 10 اسفند 1392 - 13:04

تعداد بازديد: 954

کد:4895-1403


 
 
  
 Free Page Rank Tool